Profesjonalny podkład pod panele

Profesjonalny podkład pod panele

Układając panele, bardzo często skupiamy się na głównym materiale, a więc samych panelach, nie przywiązując za to wagi do innych, równie ważnych elementów. Na pewno nie możemy tutaj zapomnieć o podkładach pod panele, które są niezbędne. Takie panele wyciszające to przede wszystkim amortyzacja. Może wydawać się to dziwne, ale nawet milimetrowe ugięcie panela daje już sporą amortyzację. Poza tym, jak sama nazwa wskazuje, takie podkłady wyciszają, a więc także i poruszanie się po nich nie będzie sprawiało wrażenia, jakbyśmy poruszali się po bruku. Powstaje jednak pytanie, jak dobrać właściwy podkład pod panele, bo tego typu produktów na rynku jest dziś pod dostatkiem. Dziś zaprezentujemy wam jeden z najlepszych według nas podkładów, a więc podkład Premium Wood Sound.

Wydźwięk drewna

Być może dla wielu będzie to mało istotne, ale nie brak przecież osób, które wagę przywiązują do każdego szczegółu. Jeśli zależy im na tym, aby ich panele jak najbardziej przypominały drewno nie wystarczy nabyć tylko takie, które mają V-fugę z dwóch czy czterech stron. Poza tym postawić trzeba na ten podkład, gdyż po jego zastosowaniu odgłos wydobywający się przy poruszaniu będzie identyczny z tym, jaki mamy przy poruszaniu się po parkiecie drewnianym.

Cena

Z pewnością nie jest to podkład najtańszy, bo za jego metr kwadratowy przyjdzie nam zapłacić nawet w okolicach 30 złotych, choć jeśli się nam poszczęści i trafimy na promocję, to cena 20-22 zł jest jak najbardziej realna.

sklep z podłogami

Czytaj więcej:   Kupujemy panele podłogowe