Wykończenie podłóg w nowoczesnym stylu z listwą białą MARDOM DECOR

Wykończenie podłóg w nowoczesnym stylu z listwą białą MARDOM DECOR

Swoje podłogi możemy dziś wykończyć na wiele sposobów, co oczywiście nie dziwi. Nie da się jednak ukryć, że na pewno niezbędne są na nich listwy, bez których dziś swoich podłóg nie wyobraża sobie chyba nikt. Należy bowiem mieć na uwadze, że z jednej strony pełnią one funkcję ochronną, z drugiej z kolei podnoszą efekt wizualny, gdyż zasłonimy nimi szczeliny powstałe pomiędzy samymi listwami a ścianami. Wydaje się zatem, że jak najbardziej nie można o nich zapomnieć. Powstaje tylko pytanie, na jakie listwy postawić. W tym wpisie skupimy się na listwach do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym. Na pewno złym wyborem nie będzie tu listwa biała MARDOM DECOR.

Ponadprzeciętne walory estetyczne

Zastosowanie białych listew każdej podłodze nada zupełnie innego charakteru i ją podkreśli. Efekt będzie jeszcze lepszy, jeśli zastosujemy listwy o ponadprzeciętnej wysokości, a na pewno o takich możemy mówić, jeśli pod uwagę weźmiemy listwę białą MARDOM DECOR. Podkreślmy jednak, że zdecydowanie najlepiej wysokie cokoły w kolorze białym sprawdzają się w dużych pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym.

Łatwość montażu

Żadnego problemu nie będzie także z przymocowaniem takich listew do ścian. Otóż listwa biała MARDOM DECOR nie musi być do niej przykręcana. Wystarczający będzie klej. W narożnikach ten wodoodporny produkt przyciąć należy za to pod kątem 45 stopni, a następnie licować. Nie stosuje się tu plastikowych nakładek. Jak najbardziej wszystkim urządzającym swoje wnętrza w nowoczesnym stylu polecamy takie rozwiązanie.

sklep z podłogami

Czytaj więcej:   Urządzanie domu – szybko i bez problemów